Wednesday, May 20, 2015

Summer Season - Sezoni Veror

Vizitoni faqen tonë Zyrtare: Bimë Mjekësore

Kremi Amigdal New. Formulë autentike nga ''Arbëria''.
Mbrojtës për sezonin veror. Ky krem mbron nga njollat kafe të lëkurës dhe qukat. Nëse e aplikoni që në mëngjes 20 minuta para se të dilni nga shtëpia, do të jeni të mbrojtura nga rrezet Uva & Uvb. Kremi përdoret për fytyrën, zonën e syve dhe dekoltenë. Ka cilësi super ushqyese, rigjeneruese, mbrojtëse dhe hidratuese. 
Me 35% mbrojtje diellore.

35 gramë - 35 mijë lekë (të vjetra).

Vetëm me Porosi Individuale sipas nevojave të lëkurës dhe moshës suaj. 

BuZbutës 100% Natyral. Formulë autentike nga ''Arbëria''.


Ky balsam mbrojtës dhe kurativ mund të përdoret nga të gjitha moshat. Mbron lëkurën e hollë të buzëve nga rrezet e dëmshme Uva & Uvb sidomos gjatë orëve të paradites dhe në plazh kur nxhetësia arrin kulmin. Ka konsistencë të qëndrueshme dhe është praktike. Mund të mbahet kudo me vete falë paketimit në format të vogël. 


     Kushton vetëm 350 lekë të reja.


ADRESAT:

Tiranë - Bimë Mjekësore  - 30 metra mbi Qendrën Stefan (mbi Pazarin e ri) përballë me Eurodenta. Nga e HËNA - SHTUNËN. Orari: 12:00 - 20:00.Durrës - Soho Lounge (përballë Torres) Në katin e Parë Nga e HËNA - DIELËN. Orari: 09:00-20:00.Ju mirëpresim!

No comments:

Post a Comment