Monday, May 4, 2015

Faroteinë - Proteinë farash

Produkt i  ri nga firma Prodhuese ''ARBËRIA''

Cilësi e PARË

E gjeni tek Bimë Mjekësore 
Një Super Ushqim i Ri në tavolinat tuaja! Për fëmijë & të rritur.

FAROTEINË  - E pasur me Proteina 100% NatyraleFaroteina është një produkt 100% natyral i prodhuar për herë të parë në Shqipëri nga firma ‘ARBËRIA’.
Përmban 100% pudër nga farat e linit, suzamit dhe arra tropikale e kokosit. Ky produkt me cilësi fantastike Bio-aktive është lehtësisht i tretshëm dhe i përthithshëm nga organizmi ynë. Shumë e pasur me vlera ushqyese si Vitamina, Minerale, Acide yndyrore, Proteina, Fibra etj.
Ky suplement i shijshëm, është shumë i dobishëm për trupin. Jep energji, përmirëson performancën fizike dhe ndihmon në zhvillimin e tij. Mban në formë muskulaturën dhe të gjithë trupin. Aktiviteti ditor dhe sporti mund të përballohen më lehtë nëse ne i japim trupit ushqimin e duhur, të pasur me  Proteina dhe Fibra të mjaftueshme. 

2 lugë çaji me këtë Faroteinë mund të shtohen në qumësht, kos frutash, smooothie, supë, sallatë, apo ushqime të tjera.

Pa yndyrë

Pa kolesterol

Pa glukozë Pa sheqer

Pa ëmbëlsues artificialë të asnjë lloji
Pa aromatizues

Pa konservantë 
Super e shëndetshme dhe e përballueshme në çmim. 

500 gr - 1 300 lekë


No comments:

Post a Comment