Thursday, April 16, 2015

Sapun për fytyrën (me lule livando & kurkumë)


Vizitoni Faqen tonë Zyrtare Bimë Mjekësore


Prodhuar nga ''ARBËRIA''

Ky sapun është shumë i përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme dhe mikse.
Kurativ dhe shumë i dobishëm për lëkurat me akne.

Përmban:  Vaj Ulliri te egër, Vaj Dafine, Lule Livando, Ekstrakte Kurkume etj. 

Kushton 3 mijë lekë të vjetra.

Ju mund t'i gjeni këto produkte 100% BIMORE (pa asnjë përbërës kimik) në ADRESAT e mëposhtme:

TiranëBimë Mjekësore - 30 metra mbi Qendrën Stefan (mbi Pazarin e ri) përballë me Eurodenta. Nga e HËNA - SHTUNËN. Orari: 12:00 -19:00. 

Durrës - Soho Lounge (përballë Torres) Në katin e Parë Nga e HËNA - DIELËN. Orari: 10:00-20:00.

Ju mirëpresim :)

No comments:

Post a Comment