Friday, October 11, 2013

Krem Kurativ me vajin e SINAPIT

Copyright: Bimë Mjekësore

Siç e kemi shpjeguar në materialet e mësipërme, vaji i Farave të Sinapit ka cilësi të jashtëzakonshme për lëkurën. 

Tani, do të keni mundësinë të porositni edhe krem me këtë vaj.www.facebook.com/Orjent.Line

Në shumë vende të botës, vaji i sinapit dhe kremërat kozmetikë të prodhuar me këtë vaj, janë eliksir bukurie dhe rinie. 

Përmban në sasi të lartë Vitaminat e ripërtëritjes A dhe B, acide yndyrore, substanca anti-bakteriale, etj. Përmban veçanërisht Vit D e cila  është e domosdoshme për një lëkurë sa më të shëndetshme.www.facebook.com/Orjent.Line

Përthithet me shpejtësi nga lëkura dhe kontribuon në ushqyerjen Aktive të saj. E zbut, e pastron, e hidraton, e dizinfekton, përshpejton qarkullimin e gjakut, ndihmon në mbylljen e poreve. 

E mbron lëkurën e fytyrës nga rudhat, nga dëmtimet e rrezev UV, nga problemet hormonale, nga plakja e parakohshme. 

Përdoret për: Lëkurë normale,  lëkurë mikse ose të yndyrshme, lëkurë të lodhur e të dehidratuarwww.facebook.com/Orjent.Line

Është KURATIV për lëkurat me akne, shenja aknesh, lëkurë të irrituar.


Para përdorimit bëni provën e alergjisë. 

Çmimi - 4 000 lekë.

Këtë krem mund ta porositni vetëm në ADRESAT:


Tiranë - Bimë Mjekësore - Rruga Hoxha Tahsin - 100 metra mbi Qendrën Stefan (mbi Pazarin e ri).  Nga e HËNA - SHTUNËN. Orari: 13:00-19:30.

Durrës - 
 Soho Bar  -  Nga e HËNA - DIELËN Orari: 10-14 dhe 15-20. 
No comments:

Post a Comment