Tuesday, July 9, 2013

Kremi Amigdal Cold - Bimë Mjekësore

Bimë Mjekësore ofron për ju Linjën Kozmetike 'Orient Line'. 

Këto produkte pregatiten me lëndë të para bimore dhe Bletarie, 100% Natyrale:


Kremi Amigdal Cold. www.facebook.com/Orjent.Line

1- Krem dite me Spf dhe nate për çdo lloj lëkure dhe moshe (duke filluar që 18 vjeç), vetëm me porosi individuale.Veprimi: Pastron, Hidraton, ushqen dhe rigjeneron lëkurën duke ruajtur një ngjyrë uniforme të saj. 


Është riekuilibrues i funksioneve bazë të lëkurës. 


Duke e ushqyer në vazhdimësi lëkurën, parandalon rudhat dhe zbut ato ekzistueset. Shumë efikas dhe kurativ për njollat kafe në lëkurë dhe qukat.


Përdoret edhe për zonën delikate të syve dhe dekoltesë.


Ne kontakt me diellin e mbron lëkurën nga njollat kafe si harta dhe qukat, kësisoj mund ta përdorni edhe për të mbrojtur supet. Përmban: Bajame te bluara, vaj luledielli, vaj soje, vaj suzami, dyllë blete, etj. 


Pa konservantë. Aromatizohet me vajra të freskët esencialë.

Çmimi: 3 500 lekë.
Këtë krem mund ta porositni në ADRESAT:


Tiranë - Bimë Mjekësore - Rruga Hoxha Tahsin - 100 metra mbi Qendrën Stefan (mbi Pazarin e ri).  Nga e HËNA - SHTUNËN. Orari: 13:00-19:30.

Durrës - 
 Soho Bar  -  Nga e HËNA - DIELËN Orari: 10-14 dhe 15-20. 

2 comments:

  1. Ky krem eshte perfeksioni vete.

    ReplyDelete
  2. Sa gram eshte kremi?

    ReplyDelete